(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-21107382-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

19. 12. 2019

V rámci rady Městského obvodu Svinov působí celkem 4 komise, mezi nimi i Komise bytová a Komise pro kulturu, mládež a sport. Právě z těchto dvou komisí přinášejí Zelení ze Svinova informace o jejich průběhu i podrobné zápisy. V kulturní komisi působí za Zelené Ing. Jindřich Víšek.

V bytové komisi se projednávali pronájmy obecních bytů. Jednalo se o návrh na pronájem bytu na ul. Bílovecká 22, Bílovecká 18, Bílovecká 24, Bílovecká 20, ulice U Rourovny 2 a byt na ul. Bratří Sedláčků 42.

Komise pro kulturu, sport a mládež obvodu Svinova projednávala v letošním roce průběh akcí jakou jsou Svinovská pouť, Běh Svinovem, kladení věnců, Záchranářský den nebo sousedský piknik. Dále se věnovala rozšíření spolupráce se Svinovskými spolky.

Pro Zelené je důležitá transparentnost na všech úrovních. Neváhejte se na nás v našem obvodu Svinov obrátit.

Informace našeho zastupitele a od členů komisí v Ostravě-Svinově najdete na našem webu: http://ostrava.zeleni.cz/?s=svinov

Zápisy z roku 2019 z bytové komise – Svinov

Zápisy z roku 2019 z kulturní komise – Svinov