(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-21107382-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Přidejte se k nám!

Zajímáte se o dění v Ostravě a není Vám lhostejná budoucnost našeho města? Skutečná demokracie může fungovat pouze tehdy, pokud funguje občanská společnost. Když se lidé zajímají o dění kolem sebe a snaží se na něm podílet. Rádi Vás přivítáme na některé z našich schůzí (kontaktovat nás můžete na Facebooku nebo e-mailem) nebo rovnou vyplňte přihlášku.

Podpořte nás finančně!

Strana zelených nemá žádné utajované sponzory a finance získává od drobných a pravidelných dárců, lidí jako jste Vy. Snažíme se fungovat skromně a všechny příjmy transparentně zveřejňujeme. Budeme rádi, pokud naši činnost podpoříte, nejlépe pravidelným příspěvkem. Můžete k tomu použít jednoduchý darovací formulář. Pomůžete nám dál uplatňovat zelenou politiku, prosazovat veřejný zájem a kontrolovat hospodaření města i státu. Za všechny příspěvky předem děkujeme!

 

zeleni v Moravskoslezskem kraji