(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-21107382-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

28. 7. 2020

V úterý 28. července jsme v Ostravě společně podali plnou kandidátní listinu pro krajské volby do zastupitelstva Moravskoslezského kraje jako Starostové, Zelení a Nezávislí.

Na čele kandidátní listiny je zkušený starosta Horní Suché na Karvinsku, pan Jan Lipner (STAN). V kraji se tak povedlo dohodnout nevídanou koalici starostů, starostek, odborníků, a aktivních občanů z neziskového sektoru. Další z osobností na kandidátní listině je např. starosta Těrlicka Martin Polášek (NEZ), místostarosta Nového Jičína Ondřej Syrovátka (Zelení), Gabriela Jahůdka Vaníková z České pediatrické spolčenosti (Zelení) nebo např.  předseda místní organizace Českého rybářského svazu v Orlové René Šmotek (Zelení).

Volby do 65členného zastupitelstva kraje se budou konat 2. a 3. října 2020. Všechny aktuality najdete na našem novém webu.