(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-21107382-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

1. 12. 2018

Sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů ve Svinově v komunálních volbách v říjnu 2018 získalo přes 9 % hlasů. Zastupitelem bude Pavel Mitura.


Ing. Pavel Mitura /Zelení/ je zastupitelem v obvodu Ostrava-Svinov za sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů a členem kontrolního výboru ZMO. Funkci zastupitele za Zelené Pavel Mitura zastával již v letech 2010-2014.

Ing. Jindřich Víšek /Zelení/ je členem Komise pro kulturu, mládež a sport.

Svinov má asi 4600 obyvatel. Obvod spravuje mj. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, ZUŠ D. Lidmily Ostrava-Svinov a Technický dvůr Ostrava-Svinov. Díky svému dynamickému rozvoji se městský obvod Svinov stává stále významnější součástí Statutárního města Ostravy a roste i jeho význam v rámci celého Moravskoslezského kraje.

Na naše zástupce v orgánech města se můžete kdykoli obrátit. Nebo můžete navštívit např. schůzi Zelených v Ostravě, kde se nejen o fungování obvodu dozvíte více.