(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-21107382-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

9. 10. 2016

Děkujeme všem za podporu a hlasy v krajských volbách. Naše kampaň byla vyhodnocena jako nejtransparentnější v celém Moravskoslezském kraji,  Bohužel to nevyšlo, ale nevzdáváme to. Již nyní chystáme další projekty pro Ostravu.

Děkujeme všem téměř 5ti tisícům voličů a voliček, kteří nám dali svou důvěru a dali hlas kandidátkám a kandidátům našeho kraje, které jsme pečlivě vybrali z řad odborníků, starostů i starostek mnoha měst našeho kraje.

Z velkých obcí kraje jsme dobrého výsledku dosáhli ve Vítkově (9,7 %), Novém Jičíně (7,6 %) a Bílovci (7,6 %). Například v Ostravě-Třebovicích jsme dosáhli výsledku přes 12 %.

Máme i optimistickou zprávu v rámci Moravskoslezského kraje, a tou je úspěch zeleného kandidáta do Senátu Petra Orla, který právě slaví v Novém Jičíně, po vítězství v prvním kole. Držíme mu palce v druhém kole, protože to je slušný a pracovitý člověk a má co přinést do horní komory.