(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-21107382-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

24. 9. 2020

Volby do krajského zastupitelstva našeho kraje se konají v pátek 2. října a sobotu 3. října, do 14 hodin.

Zdravá krajina, čistý vzduch a ekologická doprava jsou u nás v Moravskoslezském kraji jasnou prioritou! V Moravskoslezském kraji kandidujeme společně jako STAN, ZELENÍ A NEZÁVISLÍ (54).

Chceme využít i možnosti tzv. Green Deal, tj. Zelené dohody, kterou se označuje balíček opatření Evropské komise, který byl představen již v prosinci 2019 a který by měl občanům a společnostem v Evropské unii zajistit přechod na udržitelnější, ekologičtější hospodářství. STAN, Zelení a Nezávislí upozorňují na problematiku uzavírání dolů a chybějící transformace na Karvinsku a nepromyšlenost celého procesu a jeho dopadu na životní prostředí.

Náš lídr, starosta Jan Lipner vystoupil 24. září večer v debatě na ČT24.